JR-Tools Keski-Suomen kauppakamarin 100 tarinaa -juttusarjassa
Olemme mukana Keski-Suomen kauppakamarin 100 tarinaa -juttusarjassa. Toimitusjohtajamme Pasi Rönn avaa artikkelissa yrityksemme kasvupolkua ja sen eri vaiheita.
”Valitsimme kasvun ja olemme tehneet sen eteen pitkäjänteisesti töitä. Kasvuhakuisuus on myös pakottanut yrityksen jatkuvaan kehittämiseen. Sen myötä olemme ymmärtäneet, että markkinat ja kasvun mahdollisuudet ovat merkittävästi suuremmat kuin aiemmin on osattu kuvitella”, Rönn avaa.
Pääset lukemaan koko artikkelin Keski-Suomen kauppakamarin sivuilta.
Lue myös

Nähdään Alihankinta-messuilla 29.9.–1.10.2026
Olemme tuttuun tapaan mukana Tampereen Alihankinta-messuilla 29.9.–1.10.2026! Tervetuloa vierailemaan messuosastollamme C301!

Myyntimme palvelee läpi kesän
Kesä on täällä ja lomat lähestyvät! Myyntimme lomailee porrastetusti, joten palvelemme asiakkaitamme läpi kesän.

JAMK: Teollisuuden työpajasarja synnytti uusia ideoita ja konkreettisia yhteistyöaskelia
JR-Tools oli monien muiden Keski-Suomen teollisuusyritysten tavoin mukana Jyväskylän ammattikorkeakoulun (JAMK) järjestämässä työpajasarjassa, joka oli osa Kestävää kasvua systeemiälykkäästi verkostossa -projektia.





